Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet hogy depressziós vagyok?

Lehet hogy depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy kapcsolatom,aminek már vége sajnos,és az én hibámból,folyton bizonytalankodtam benne,és ő ezt megúnta,és vége lett köztünk,és azt mondta nekem,hogy kiidegelem,és lelkileg tönkre tettem,2 éve lassan hogy nem bírok leállni a vagdosással,és szorongásom van,kevésnek érzem magam,nincs kedvem élni,szinte senkivel sem beszélek,tényleg senkivel,egésznap bent vagyok a szobámba,és csak vagyok magamnak,folyton sírok,és úgy érzem hogy ezt már tényleg nem bírom,volt hogy egyszerre 6-7 altatót is bevettem,gondoltam az majd kicsap vagy valami,de nem...az önbizalmam szinte 0...senkiben sem tudok megbízni,és elveszetnek érzem magam,egy senkinek,semmiben nem vagyok jó,és mindenki elhagyj,annyi sok hibát követtem már el,és szörnyű embernek érzem magam,folyton csak sírnék,és már nem is eszek,lefogytam,és olyan fehér vagyok mint a fal,a családom meg ebből semmit nem vesz észre,folyton mindenért magam hibáztattom..

2020. júl. 26. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen, az vagy. Keress egy szakembert.
2020. júl. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!