Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Németországból jött levelem,...

Németországból jött levelem, ajánlottan, légipostával. A postás bedobta a ládába, és az van ráírva,hogy aláírva! Én nem vettem át..csak be volt dobva..és senki sem vette át a családból. Most akkor aláhamisították az aláírásomat?

Figyelt kérdés
Mit lehet ilyen esetben csinálni,vagy mi van ilyenkor?
2020. júl. 27. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A veszélyhelyzet alatt, illetve a vírusveszély miatt nincs testi érintkezés a kézbesítőkkel, így nem írhatod alá a küldeményeket. Gondold végig, ahogy házról házra jár és mindenki letapogatja a PDA-ját, vagy a tollát oda-vissza adogatja. A postás fogja az átvételt/kézbesítést feljegyezni, de nem hamisítja oda a nevedet, hanem megfelelő jelzéssel látja el.
2020. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Eddig aláírhattam?Múlt héten is jött ajánlott levelem, szintén Németországból, légi postával, nemzetközi ajánlottként..Mi változott múlt hét péntek óta??
2020. júl. 27. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt beszéld meg a postával, ők tudják.
2020. júl. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!