Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell ezt értelmezni...

Hogy kell ezt értelmezni pontosan?

Figyelt kérdés
“Örökre szeretni fogom a férfit aki meghalna értem, de fél megfogni a kezem.”
2020. júl. 28. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Logikátlan, életszerűtlen hülyeség.

Ha fél megfogni a kezed, akkor nem szeret, tehát meghalni sem kész érted.

Mit is szeretnél egy ilyen alakon?

2020. júl. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne értelmetlen a kérdés?


A férfi félhet azért is megfogni valaki más kezét, mert:

1) melegek

2) nagy korkülönbség van köztük

3) valami egészségügyi probléma miatt

4) bármi, amire most nem gondoltam.

2020. júl. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 2es szerintem helyesen írta, de szerintem olyan verzió is lehet, hogy annyira szereti a férfi a nőt, hogy meghalna érte, de nem akarja megfogni a kezét, szerintem ez képletesen is érthető, nem akarja magát "összekapcsolni" a nővel, nehogy valamilyen ok miatt elveszítse, így ha nem "kapcsolják" magukat össze és történik valami, akkor könnyebb lesz elengedni.

Persze lehet, hogy teljesen máshogy kell értelmezni.

2020. júl. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy mondjuk a nőnek van egy szerető párja, akitől esetleg gyereke is van, ezért a férfi nem akarja felborítani a kettejük kapcsolatát, így háttérben marad, pedig szereti a nőt, s ezt a nő tudja. Lehet ez egy gyerekkori szerelem, ami még mindig tart, csak valamiért a későbbiekben nem lehettek egy pár.
2020. júl. 28. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!