Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha hirtelen minden lehetőség...

Ha hirtelen minden lehetőség összejönne, amire aktuálisan vágytok, akkor hogyan döntenétek el melyiket választjátok? Részletesebben lent!

Figyelt kérdés

Most végeztem az egyetemen alapszakon informatikusként, és találtam egy állást a kívánt munkakörben, amire nagy eséllyel fel is vesznek. Ebben az esetben Pesten maradnék, és képezhetném magam egyéb területeken is (pl nyelvek, stb), amiket már régóta szerettem volna megtanulni/elsajátítani, csak egyetem mellett nem volt rá lehetőségem annyira. Másrészt nagyon szeretnék egy autót venni, már régóta vágyom rá, de kicsit drágább a történet, legalább is az én tárcámnak biztos :) És korábban azon ügyeskedtem, hogy találjak egy jól kereső állást Németben, most hirtelen az is összejött (tegyük fel hogy az állás biztos/biztonságos minden szempontól), oda is felvennének, de annak nincs köze az informatikához, egyszerű meló.

Mindkét lehetőség szeptembertől lenne aktuális, és nem tudom hogyan kéne döntenem, mi lenne a jobb lépés. Ha maradok akkor telni fog az idő a melóhelyen és szerzek piacképes infós munkatapasztalatot, előbb utóbb a fizu is nőni fog majd, de inkább utóbb nyilván kezdőként. Viszont ha megyek mondjuk egy 5-10 hónapra ki, akkor minden másra is meg tudnám úgymond "hirtelen" keresni a pénzt, de a szakmámban nem haladnék előrébb és más dolgokkal se, ellenben meg tudnám venni azt a kocsit, és utána belemélyedni az infós szakmába. Egyik lehetőséget se szeretném elengedni szívem szerint, de muszáj választani.

Szóval ez lenne a helyzet. Félre értés ne legyen, ne azt várom el hogy bárki döntsön helyettem, csak örülnék ha vki tudna okos tanácsot adni. Előre is köszönöm!


2020. júl. 28. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A szakmádban dolgozz. Ha kimész, és mással kezdesz foglalkozni, nem fogsz visszatalálni az informatikához.
2020. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!