Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom,másnál is jelenkezik...

Nem tudom,másnál is jelenkezik e ez,de már egy ideje félek a haláltól. Nem attól,hogy megszűnök,hanem attól,hogy "ott" rosszabb lesz.Esetleg van erre megoldás?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Én attól félek hogy milyen módon történik majd meg? Szivroham? Agyvérzés? Baleset? Jó lenne valami gyors halál, nem lassú.
2020. júl. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Erre találták ki a vallásokat.

Ugyan megoldást nem adnak, de legalább úgy néz ki, mintha adnának. Pár évtizedig ez is elmegy: annak, aki nem gondolkodik túl sokat.

Idősebb korban azért már ez sem szokott működni.

2020. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Persze! Berendezel magadnak egy luxus szarkofágot.
2020. júl. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A második kommentre válaszolva,igen,egy ideig én is ebbe menekültem,de sajnos nem csak a mennyország lehetősége áll fenn,ami rémisztő lehet, ha igaz. Bár az is benne van a pakliba,hogy ez csak megfélemlítés a társadalomra nézve.
2020. júl. 31. 16:21
 5/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg csak az.

De ha belegondolsz, hogy mi minden lehet még... pl. itt fölötted csak egy 10 km-es kis vékony hártya van. Az ezen kívüli világ élhetetlen. Ha pedig nekiszalad a Földnek egy nagyobb szikladarab, akkor itt is az lesz, pár ezer évig.

Nem érdemes nagyon félni ezektől, a lehetőségeket kell kihasználni.

2020. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A tudomány azt mondja hogy konkrétan bármikor kihalhatna az egész bolygó elméletileg. A naptól is a mágneses erők védenek meg minket. Ha az nem lenne szét szedne minket a nap. Ahogy a marsot is, valaha az is ilyesmi lehetett mint a föld. Na mindegy nagy az esélye hogy megpusztuljunk mind, mégsem történik meg. Szerintem mi kevesett tudunk, és van élet a halál után, és ez az egész meg van rendezve.
2020. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A hatodik kommentelőtől szeretném kérdezni,hogy milyen értelemben érted azt,hogy meg van "rendezve",és hogy vallásos értelemben érted e?
2020. aug. 2. 18:00
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze úgy értem. Valakik létre hozták ezt itt nekünk. Ez nem véletlen. A nagy büdös semmiből amúgy sem lesz élet. Lehet hogy tanulni vagyunk itt vagy büntetés. Csak találgatni tudok de az biztos hogy nem véletlen ez az egész. Lehet hogy isten művei vagyunk, de az sem kizárt hogy intelligens földönkívüliek telepítettek ide minket, kísérlet céljából.
2020. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az élet valóban nem a semmiből született, hanem a földi körülmények között gyakorlatilag szükségszerűen létrejött.

Ha pedig valaki bábáskodott volna itt: akkor vajon az Ő ÉLETE hogyan keletkezett? Csak nem magától?

2020. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 Abban egyetértünk,hogy a dogmák nem tartoznak ehhez a teremtő, Isten/földönkívüli lényhez?
2020. aug. 2. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!