Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék elkezdeni zene...

Hogyan tudnék elkezdeni zene alapokat csinálni?

Figyelt kérdés
Szeretnék találni egy hobbit ami leköt és hondoltam elkezdenék zene alapokat csinálni de semmi tapasztalatom nincs a témában. Esetleg ha van egy normális videó vagy könyv amiből meg tudnám tanulni az alapokat akkor azt kérlek írjátok le. Vagy hogy melyik programmal érdemes hozzáfogni (ha lehet legyen ingyenes mert ha kipróbálom lehet nem fog tetszeni de ha csak fizetős van normális akkor az is jó). A normális válaszokat előre is köszönöm!

2020. júl. 30. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális videót még nem láttam az alapokról(Általában túlbonyolítják). Programnak az fl studiot ajánlom, én is ezzel csináltam meg 2 éve az első alapom(Igaz, nem ingyenes, de szerintem ez jobb mint bármelyik ingyenes)
2020. júl. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
You Suck at Producing csatorna, bírni fogod a beteg állatot. :) És tényleg egyszerű dolgokat mutat, ha nem számítjuk a fura dolgait, hogy pl előszeretettel használ személyneveket trackcimkének, és nevén is nevezi mindet, egy jó izgalmas történetbe beágyazva...
2020. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
MP-Tracker
2020. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!