Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom? Többi lent.

Mit kéne csinálnom? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy jó helyre írom-e, de más kategóriába nem passzolt a problémám.

Segítséget szeretnék kérni, illetve tanácsot.


Kezdődött azzal, hogy munkahelyet váltottam, akkor lett barátom, na akkor boldog voltam, aztán szakítottunk, totál a padlón voltam, rengeteget sírtam. Jött a karantén, nem tudtam dolgozni menni, itthon voltam 3 hetet borzalmas volt, majd visszamentem dolgozni. A munkám olyan, hogy sokfelé kell figyelnem egyszerre, és már kezdek megbolondulni...😭

Elkezdtem a KRESZ-t, kedden lesz a vizsgám belőle.

Akkor mondjuk úgy, hogy "kalandjaim" voltak. Nekem, aki nem is olyan lány... Az egyik barátom ráébresztett, hogy ne legyenek. Innentől kezdve megfogadtam, hogy nem lesz többet.

Nincs egy normális párkapcsolatom, soha semmire nincs időm.

A napjaim legtöbbje abból áll, hogy felkelek 5-kor , elmegyek dolgozni, hazaérek este negyed 6 felé, fürdök, eszek, lefekszek... Kreszt töltök ki... Már ha van időm...

Akkor örülök annak, hogy járok táncra és tornára ,... De kezdtem már ezt is tehernek érezni...

Számomra már minden nyűg, ami körülvesz. 😭

Még sosem sírtam ennyit, mint ebben az évben.


Nagyon nem tudom, hogy mit kéne kezdenem magammal. Semmit sem haladok az életemmel. Barátaim nem olyanok, akikkel bárhova el is lehetne menni.


Megoldás lenne, ha elmennék valahova jó messze és vissza se jönnék, hogy új életet kezdjek?


(Normális válaszokat várok, épp eleget csalódtam már, főleg mostanában.)

Köszi, ha végigolvastad és válaszolsz. ☺️


20/L



#probléma #Minden összejött #Még több sírás
2020. júl. 31. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen
2020. aug. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Páekapcsolati problémákba, vagy az emberek egyébbe is simán írhattad volna
2020. aug. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem javaslom, hogy elmenj jó messze. Ott még magányosabb lennél. Keress inkább olyan munkahelyet ami közel van hozzád, akkor maradni fog pár órád magadra minden egyes nap.
2020. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!