Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért tűnik el szinte minden...

Sylvain kérdése:

Miért tűnik el szinte minden hozzászólásom a youtube videók alatt, vagy miért látom csak én ezeket, és mit tehetek annak érdekében, hogy ez a probléma megszűnjön?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a hozzászólásaim eltűnnek a videók alól, mások pedig láthatatlanok mások számára, kivéve engem. Nem használok sértő szavakat, amelyeket a youtube tiltó listára tett, nem spammolok, ezért nem értem, hogy mi történik. Mit tehetek, hogy a hozzászólásaim ne tűnjenek el, vagy újból láthatók legyenek?

#YouTube #hozzászólás #shadow ban #eltűnő hozzászólás
2020. aug. 1. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A YouTube algoritmusa szűri ki, sokszor a normális kommenteket is.
2020. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
tetves fostúb nagyon idiótán viselkedik az elmúlt egy évben, lehet az egész csatornád feketelistán van, csinálj egy új márkafiókot és azzal próbáld, lehet az adott csatorna tiltott bár úgy értem, sehol se látszanak
2020. aug. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!