Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy férjen minden napba bele...

Hogy férjen minden napba bele a hobbi, a karrier építés és a tanulás?

Figyelt kérdés

17 év alatt sose volt hobbim viszont most elkezdtem deszkázni és egyszerűen imádom! Viszont idő pocsékolásnak tartom,mert a jövőben való megélhetésem fontosabb,mint a szórakozás.

Grafikusnak tanulok(rajz nem volt hobbi, nem szeretem) és hátrányos tanuló vagyok, így nehezebben megy a tanulás.


2020. aug. 1. 21:13
 1/2 anonim válasza:
Ha mindennel megvagy utána foglalkozz a hobbiddal, lesz motivációd felgyorsulni.
2020. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a gond ha tanulok akkor az reggeltől egész estig is eltarthat.(khm eszék) ha rajzolok az nem sajnos. Hobbit meg félváron veszem akkor is ha szeretem vagy pedig inkább a hobbi. Nincs nagy önkontrolom, mert mindig felbasznak a körülöttem lévők és akkor jól jönne kikapcsolodni, most h van mivel.
2020. aug. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!