Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Telefonon gyári kamera vagy...

Soma9111 kérdése:

Telefonon gyári kamera vagy más apps (kamera) a jobb?

Figyelt kérdés

Androidos telefonra érdemes le tölteni más alkalmazást? (kamera) vagy inkább a saját gyári.

Nem elég éles a kép mikor fel rakom gépre.

Sokat olvastam utána, hogy sokan töltenek le más és más alkalmazást, és volt aki azt írta, hogy jobb, valaki meg azt írta, hogy ez telefon függő, és le szedhetek én bármit, attól nem lesz jobb semmivel sem.



2020. aug. 2. 07:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha elárulod milyen telefonos van, tudunk segíteni.
2020. aug. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy A 750FN (2018)
2020. aug. 2. 10:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha egy mobil támogatja a camera APIv2 -t, akkor több utólag letölthető kamera alkalmazás is van, ami jelentősen jobb képeket tud készíteni, mint a gyári app.


Camera APIv2 támogatás nélkül is tud több app is jobb képet készíteni, mint a gyári app. Ilyen esetben viszont "csak" alig pár plusz opció van, de ott lehet köztük a JPG tömörítési minőség módosítása is (ami a gyári appok esetén fixen 80%, míg több letölthető app esetén 100% -ig felhúzható), illetve vannak appok, amik nem JPG formátumban mentik az elkészült fotókat, így jobb lehet a minősége akár a kamera rejtett tulajdonságainak kiaknázása nélkül is.

2020. aug. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akarom mondani:

Vannak olyan appok, amik nem csak JPG formátumban tudják menteni az elkészült fotókat...

2020. aug. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm :)

A kérdés, hogy kb 10.Millió kamera alkalmazás van Google-Playen, Vélemények alapján szedjek le onnan,vagy próbáljam ki a világ összes alkalmazását ? :D (hogy melyik válna be)

2020. aug. 2. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Open Camera

HedgeCam2

...



Vélemények és értékelés csak egy adat... A tapasztalat többet ér, mert bár sokan értékelnek/véleményeznek helyesen, mégis sok a fake értékelés/véleményezés is sajnos.


Amit nagyon sokan töltöttek már le, az nem lehet nagyon rossz, de puding próbája az evés...

2020. aug. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most a legjobb fényképező - (best camera) - t szedtem le, egész jó.

Csak nem tudom még, hogy lehet benne arányokat nézni, de nagyon sok jó dolog van benne.

2020. aug. 2. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de annyira nevetséges, hogy egy alkalmazás már a nevében legjobbnak mondja magát. A fejlesztő honnan veszi ezt, amikor felrakja az áruházba? Kipróbálta előtte az összes többit? Kétlem...


Egyébként gyakran tapasztaltam, hogy az egy egyébként jó és népszerű appo(ka)t pont az ilyen fejlesztők (és "hívei") értékelik rossznak, miközben az ilyen nevenincs újdonságot reklámozzák.

2020. aug. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!