Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a helyzet akkor ha mindket...

Mi a helyzet akkor ha mindket fel onvedelemre hivatkozik?

Figyelt kérdés
Megszuntethetik az ugyet bizonyitekok hianyaban? Nincs tanu sem, csak a testeken a serulesek. Az egyik fel testen karmolasok lathatoak (aki tamadott) a masiken fojtogatasnyomok, ovvel utes nyomai,illetve zuzodasok. Ugye az egyikuket konnyu testi sertesert vadoljak,a masikat pedig veszelyes testi sertessel.
2020. aug. 4. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A testi sértést magánindítvánnyal lehet indítani. A rendőrség garázdaság miatt fog eljárást indítani mindkettő ellen.

Veszélyes testi sértés meg nincs. 😂

2020. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eppenseggel Nemetorszagban van :D Egy korulbeluli valaszt szerettem volna kapni. Azt hiszem te valamit nagyon felreertettel. Egy kedves ember elmebajaban jol megverte a baratnojet. Errol van szo leegyszerusitve. A rendorseg kintvolt es mindent szemlere vettek es eljarast inditottak, a ferfi ellen veszelyes a testi sertesert, a no ellen pedig enyhe testi sertesert ( lehet hogy a kedves ferfi kerelmezte az eljaras inditasat a no ellen, erre nem derult feny) A kedves ferfi azt vallotta, hogy a baratnoje megtamadta ot. Erre egy darab bizonyiteka nincsen, hiszen nem igy tortent. Probalt mindenfele teoriakat szulni arra, hogy hogyan tamadta meg ot. Es a no is, azt vallotta, hogy ot tamadtak meg mert ez valojaban igy tortent. De mivel harmadik szemely nem latta, tanu nincsen. Erre iranyult volna a kerdesem kedves valaszolo.
2020. aug. 4. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor miért nem a német oldalakon kérdezed meg?

Nyilván a Magyarországi jogszabályokról tudunk nyilatkozni MAGYARORSZÁGON. Kedves kérdező.

2020. aug. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kedves Valaszolo, ha nem tudsz segiteni akkor kerlek inkabb ne irj! Nem tudom hogy te honnan latod az en bongeszesi elozmenyeimet, es mibol gondolod, hogy mar nem probalkoztam :D Esetleg egy korulbeluli valaszt vartam mivel nem olyan egetrengetoen eltero a jogrendszer a ket orszagban azt elarulom :D
2020. aug. 4. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
És honnan az istenveréséből szopjuk ki, hogy Németországról van szó? Háromszor átnéztem a kérdésedet és nem tartalmazta ezt az információt.
2020. aug. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!