Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit dolgoznátok heti 2-3 napban?

Mit dolgoznátok heti 2-3 napban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Felnőtt érettségire jelentkezek és heti 3 nap lenne.

Marad 2 plusz a szombat.

Ti milyen munkát vállalnátok ebbe a pár napba?

Nagyon fontos lenne mivel ha jól tudom akkor minden támogatottság le jön rólam, mivel nem sima nappali érettségire jelentkezem.

Előre köszi a válaszokat.



#állás #munka #érettségi #Felnőttérettségi
2020. aug. 5. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Most az a kérdés hogy neked milyen lehetőségeid vannak. Szerintem mindegy hogy mi mit vállalnám el mert én pl nem takarítanék, de sokan igen. Eredeti szakmádat sem ismerjük, ha tudsz abban elhelyezkedni akkor azt ajánlom. Ha férfi vagy segédmunkát is vállalhatsz.
2020. aug. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Takarítani nem akarok. :D

Férfi vagyok, az lemaradt.

A szakmámba nem akarok elhelyezkedni, ahhoz nem lenne erőm mert elég erős. Valami kis egyszerű, akár monoton munka is jó lenne hogy legyen egy kis pénzem.

Ha nem szűnne meg a családi és ehhez hasonló dolgok akkor bánná a fene. De anyumnak ez a legnagyobb gondja. :/

2020. aug. 5. 11:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Részmunkaidőbe eladókat is felvesznek. Sok választásod nem lesz. Mindenki kényelmes kis könnyű munkára vágyik 🙂, de a valóságban az lesz amit találsz.
2020. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, sajnos.:(
2020. aug. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!