Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyáriszünetben ti is felejtett...

Nyáriszünetben ti is felejtettek abból amit előző évben tanultatok az iskolában?

Figyelt kérdés
Van bennem egy olyan félelemhez hasonló érzés mert , most gondolkodom hogy kevesebb mint 1 hónap van a szünetből és én sok mindent felejtettem esetleg valaki tenne fel nekem kérdéseket tantárgyakból pl mikor volt az első világháború?, mi a vegyjele a magnéziumnak meg hasonlóak egyébként most leszek 8adikos
2020. aug. 5. 12:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt jegyzem meg, aminek van értelme és értéke a valóságban. Amelyik tanár nem tudja ezt átadni, nem képes megmutatni, mire használható ez a tudás, az maga is tudja, gyorsan el fogja felejteni a tanítvány az anyagot.
2020. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!