Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire ciki/normális ha 16...

Mennyire ciki/normális ha 16 évesen nem megyek bulizni meg koncertre ès a pezsgőt is csak szilveszterkor lehet kb innom? 16f

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Te cikinek érzed? Ha nem, akkor nem ciki. Az, hogy az ismerőseid mit mondanak, az az örkény kóborkutyát se érdekli. Egyébként én nem tartom cikinek.
2020. aug. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem tartom,de mondjuk azt hogy pezsgőt is épp hogy azt azért kicsit igen.
2020. aug. 5. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 Én másfél éve ittam utoljára, pedig szinte veled egyidős vagyok. Az, hogy valaki iszik, az nem egyenlő a férfiassággal, ha meg csak így barátkozik veled az aktuális társaság, akkor az őket minősíti. Nem azt mondom, hogy ne igyál, de véleményem szerint akkor leszel igazi férfi, ha vagy ésszel, vagy egyáltalán nem iszol. Cikinek tartják? Tartsák, te csak nyersz ezen, mert nem fogsz iszákosokkal összekerülni, akik akár bajba is keverhetnek. Ha meg belekerülsz véletlenül ilyen közegbe, akkor is lehet köztük lavírozni, hogy ha csak kóstolgatsz a piákból.
2020. aug. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj azért nem ilyen komolyan gondoltam csak kíváncsi voltam a vèlemènyetekre
2020. aug. 5. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!