Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagy bűnt követtem el? Hogy...

Nagy bűnt követtem el? Hogy hozzam helyre?

Figyelt kérdés
Életemben előszőr loptam, nem nagy tárgy volt de mégis elvettem, igaz vihettem volna ennék nagyobbat de nem tettem, viszont mikor hazaérte éreztem h nekem ez nem kell ahelytt h visszavittem volna, széttéptem és kidobtam a kukába. Még most is szégyellem magam hogy ilyet csináltam.
2020. aug. 6. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell térítened a kárt.
2020. aug. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem boltból loptam, kár nem nagy mert csak egy szál varjúhájfélét téptem ki,
2020. aug. 6. 13:19
 3/5 anonim válasza:
Nem nagy bűn de lehet jobb lett volna ha visszaviszed a tárgyat vagy dolgot amit elhoztál.Talán nem lenne olyan nagy bűntudatod, elmondanád mit vittél el?
2020. aug. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
virágot, valami varjúféle lehet de nem egy egész cseréppel hanem egy szálal ami olyan 2,5-3 cm és pár mm vastag
2020. aug. 6. 13:24
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazából nem is tudom hogy jutott eszembe, talán azért mert egy ismerősöm is tett ilyesmit csak az áuházban volt, egy ismerős pedig ugyan azt tette mint én csak ő hagyástúl szedett ki valami növényt, szerintem ez undorító, nem tudom hogy tegyem jóvá, többet nemcsinálok ilyet.
2020. aug. 6. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!