Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kedves nők. Ti mit gondolnátok?

Kedves nők. Ti mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Kedves hölgyek!

Leginkább a harmincas/negyvenes korosztály véleménye érdekelne!


Az a helyzet, hogy anyának van egy legjobb barátnője, aki gyakran van itt. Néha itt is alszik nálunk. Este is nálunk aludt. (40 éves)


Ma reggel azt hittem, hogy egyedül vagyok itthol. Anya elment és azt hittem a barátnője is vele ment.

Menni akartam a fürdőbe. Benyitottam és anya barátnője legnagyobb meglepetésemre,ott állt velem szemben meztelenül. Tusolni készült. Elnézést kértem aztán gyorsan kimentem. Ti, hogy kezelnétek egy ilyen helyzetet? Elég kellemetlenül érzem magam mert még is csak anya barátnője ezáltal gyakran látom.


Ha hallottam volna, hogy van bent valaki akkor, nem nyitok be. Teljesen véletlen volt. Azt hittem senki nincs a házban rajtam kívül.


Arra lennék kíváncsi, hogy jártatok e már így, hogy rátok nyitottak?Ráadásul ismerősötök/barátnőtök fia aki fiatalabb. Hogyan kezeltétek?


Nem szeretném ha azt hinne, hogy direkt volt vagy szándékosan kukkolom stb. Viszont azt se tudom, hogy kellene ezt megbeszélnem vele mert kellemetlen szitu nekem.://


23/f



2020. aug. 6. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen ezen ennyit pörögsz? Nem gyerek vagy tini vagy már, ő meg pláne. Nem kell semmit csinálni, előfordul. Ő már lehet, el is felejtette vagy max olyan “képzeld, a múltkor benyitott a Julcsi barátnőm fia, mikor tusolni készültem, hahaha” sztori lett neki. Csak egy pillanat volt, nem kell vele foglalkozni.
2020. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Legalább megdugtad volna, hogy tényleg legyen min aggódnod :D
2020. aug. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 2*Sü ***** válasza:
100%

> Elnézést kértem aztán gyorsan kimentem.


Itt vége is a történetnek. Mi mást teendő lenne ezzel a történettel? Előfordulnak az életben ilyen helyzetek. Bár nem vagyok nő, de elmúltam már 40. Szerintem egy 40 éves nő nem különösebben problémázik ezen, lehet már rég el is feledkezett a dologról. Kb. úgy kezelné a dolgot, mintha rád nyitotta volna a fürdőszoba ajtót egy 15 éves lány. Nyilván te sem tulajdonítasz neki semmiféle komolyabb jelentőséget, ő meg lehet ezen fog rágódni hetekig, hogy hát te mit gondolsz róla, meg hogy így, meg úgy… Tök feleslegesen.

2020. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1. Azért pörgök ezen mert anya barátnőjéről van szó.:D

Gyakran itt van..sokat találkozunk emiatt és kellemetlen picit. Nem akarom, hogy azt higyje kukkolom..szandékos volt..érted.


Köszi a választ! Remélem igazad van és tényleg így van vele:)

2020. aug. 6. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Milyen szerencsés vagy, és jó nő?
2020. aug. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
3-as. Köszönöm a választ. Remélem tényleg így van és csak én bonyolítom ezt túl:)
2020. aug. 6. 15:00
 7/10 A kérdező kommentje:
5. Igen..csinos nőről van szó. Pont ezért aggódom, hogy emiatt lehet azt hiszi, hogy szándékos volt:D
2020. aug. 6. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

De miért gondolná EGYETLEN alkalom miatt?

Ha már sokadszorra történt volna, én is haragudnék, de egyetlen véletlen az semmi.

2020. aug. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ő nem neheztelhet rád, hiszen tudhatta, hogy a barátnőjének van fia, és előfordulhat, hogy benyit. Ha ő ettől annyira tartott volna, és nincs zár a fürdőszobán, akkor kiragasztott volna egy papírt, hogy foglalt.

Máskor szerintem mindenesetre kopogj be, mielőtt bemennél.

2020. aug. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

8. Ez volt az első. Köszönöm a választ! Akkor tényleg csak én vettem ezt túl komolyan:)


9. Van zár rajta de nem volt bezárva. Kopogtam volna ha nem hittem volna azt, hogy egyedül vagyok. Ha itt alszik általában anyával együtt megy el reggel. Most nem így volt. Ebből adódott a kis baleset:D

Köszönöm a választ!:)

2020. aug. 6. 15:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!