Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A HD-140283 csillag bizonyítja...

Turidominik16 kérdése:

A HD-140283 csillag bizonyítja az én saját elméletemet: az univerzumunk egy másik nagyobb univerzumban van mind például Magyarország és a megyék esetében.Az elméletem arról szól hogy eredetileg volt egy nagy Univerzum amiben egy véletlenül-vélemény?

Figyelt kérdés
-létre jött egy robbanás ami a mi univerzumunk volt és a mi univerzumunkban ugye van egy hatalmas tér amiben semmi nincsen.Talán az az átjáró a nagyobb Univerzumba ahonnan valahogy véletlenül átjött ez a HD-140283 csillag.+ lehet hogy az egész univerzum úgy működik mint a csirke és a tojás. hogy volt az univerzum ami egy újabb univerzumot hozott létre ami talán egy újabb univerzumot hozott létre és addig ment ez a létrehozás amíg elértünk a mai Univerzumhoz ami majd egy újabb Univerzumot hozz létre. na mi véleményetek?

#egy univerzum az univerzumban #HD-140283 csillag #Univerzum elmélet
2020. aug. 6. 23:28
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a kérdést át kéne tenni a Humor vagy az Ezotéria kategóriába.

Esetleg a devnull-ba...

2020. aug. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jézus milyen hülye voltam kB 1 éve 😂
2021. aug. 28. 02:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!