Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha az xbox...

Mi van akkor ha az xbox játékban valaki többször letolt játékot és az a bankartyarol levonásra kerül.Vissza lehet igényelni?Az unokám ma rákapott és vagy 40 ezret levett a játékra.

Figyelt kérdés

2020. aug. 8. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom már késő a válasz, de nem vagyok benne biztos, hogy érted, hogy ez hogyan működik.

Xboxon három féleképpen lehet pénzt költeni:

- Vesz egy játékot: ez olyan mintha a boltban vennéd meg, 2e-25e között szoktak lenni a játékok.

- Előfizetést vásárol: havi x összegért hozzáfér játékokhoz, tartalmakhoz, általában 3500 forint környékén mozog.

- Virtuális tartalmat vesz játékon belül: Egy meglévő, akár alapból ingyenes játékBAN tartalmat vásárol igazi pénzért: jobb autót az autós játékban, jobb fegyvert a katonának, vagy szép kinézetet a harcosának.

Vagy az elsőt vagy harmadikat csinálta az unokád, a visszatérítés csak a kiadó jóindulatán múlik, illetve általában csak angolul tudsz velük kommunikálni.

A helyzet az, hogy ha engeded, hogy az unoka úgy használja az xbox-ot a bankkártyáddal, hogy nincsenek megfelelő beállításai, az olyan, mintha elengednéd a tescoban százezer forinttal: nem nagyon jogos ha utána ütöd a vevőszolgálati pultot, hogy kéred vissza a pénzed.

Érdemes leülni az xbox elé, elvileg magyarul van, és megvizsgálni, megtanulni a beállításokat, főként a fizetési és a szülői felügyelet beállításait: nekem például úgy van beállítva az öcsém xboxa az én kártyámmal, hogy csak jelszóval lehet vásárolni, tehát egyedül nem tud semmit megvenni, mindenhez az én engedélyem kell.

2020. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!