Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért gyűlölöm ennyire a...

Miért gyűlölöm ennyire a tesómat??

Figyelt kérdés

Hárman vagyunk testvèrek a bátyámat szeretem az öcsèmet gyülölöm, 3 èv van köztem es az öcsèm között de ki nem álhatom rá nèzek ès meg tudnám folytani, nem tudom mièrt van.

Mikor össze veszünk ami gyakran van, mindig lek@rvàzgat a szüleink rá se szólnak engem meg anyira idegeit hogy a sajt testvèrem ezt mondja ès belebeszèli a szüleinkbe hogy lezbikus vagyok, alig várom hogy kitagadhassam, már elviselni sem bírom, nagyon gyülölöm...


2020. aug. 10. 00:26
 1/4 anonim válasza:
54%
Milyen példamutató családi hangulat! Olyan kellemes..
2020. aug. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy szörnyű a család a szüleim ès a bátyámat imádom de az öcsêmet.... utálom... Nem kell fèlre èrteni ês kritizálni azt amit nem ismersz ês nem tudsz róla semmit, ên sem sêregetlek neked sem illõ
2020. aug. 10. 02:06
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem szereted, mert folyton beszól neked, alaptalanul. Ha a helyesírásod kritizálná, az jogos lenne, de lehet, hogy az neki sem megy annyira. Megfojtani pontos j, igét az igekötővel egybeírjuk, stb. Inkább a tanulmányaiddal foglalkozz, ne az öcséddel!
2020. aug. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálta, mondjuk én ennyire nem haragudtam rá, meg igazából nem is utáltam, csak rossz volt. Nemtudom mennyi idős vagy, de próbálj ne foglalkozni vele, vagy kérdezz rá miért piszkál. Miért mondja hogy leszbikus vagy?
2020. aug. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!