Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » RTL klub vagy Tv2?

RTL klub vagy Tv2?

Figyelt kérdés
Én a Tv2öt jobban szeretem mert hétvégén megy a spongyabob meg stb. Ti melyiket nézitek az RTL klubot vagy a TV2öt?

2020. aug. 10. 01:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
RTL-re nem kapcsoltam már vagy 3 éve. TV2-re pedig tavaly óta. Szóval a TV2 nyert nálam.
2020. aug. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 2*Sü ***** válasza:
89%
Vagy 15 éve tévét sem nézek. Na jó, ez nem teljesen igaz, 10 éve még előfordult, hogy megnéztem valami dokumentumfilmet, ha nagyon unatkoztam. Illetve nem sok sport érdekel, de az amerikai focit megnézem. De ott van az internet, ahol olyan témáról és olyan tartalmat fogyasztok, amit szeretnék, akkor, amikor szeretném, reklámok nélkül, mindenféle alkalmazkodás nélkül. Még rokonságban megesik, hogy mondjuk megnézünk a tévében egy filmet. De ott is az az érzésem, hogy igazából reklámot nézek, amit időnként megszakít a film. Itthon a tévét január óta nem kapcsoltam be tévéként. (Az más kérdés, hogy monitornak azért használom.)
2020. aug. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Ritkán nézek TV-t, de ha mégis, akkor inkább RTL.
2020. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Meglehetősen szűkös a választék, de egyiket sem nézem, mert folyamatosan csak a hányást borították rám belőlük, amíg lesüllyedtem erre a szintre. Bármi mást szívesebben csinálok szabad időmben, mint hogy ilyen szintre süllyedjek.
2020. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
28%
RTL az még nem annyira fidesztv mint a TV2.
2020. aug. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%

Na lássuk csak: Az egyik egy kereskedelmi alapon működő csoport főcsatornája a szokásos celeb műsorokkal, saját gyártású sorozatokkal, normális hírműsorral és pár értékes magazinműsorral. A másik meg egy kereskedelminek álcázott, közpénzből fenntartott csoport főcsatornája hamis hírekkel, kormánypropagandával, a konkurencia levetett műsorvezetőivel, koppintott ötletekkel és rengeteg bulvárral.

Bár egykor egy kategória volt a két csatorna, de ma már egy lapon se lehet említeni őket, már ha a minőséget nézzük.

2020. aug. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!