Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Képletet vagy számítási...

Zloty79 kérdése:

Képletet vagy számítási módszer van erre? Téglalap forgaspont kiszamitasa. Leírom a többit kommentbem.

Figyelt kérdés
Adott egy asztal ami 830x1225 mm a teteje. / munkapad/ ehhez zsanérral hozzá lesz forgatva egy másik azonos méretű ami alap helyzetben le van hajtva. Ha azt felnyitom és elforgatom mindkettőt 90 fokkal akkor dupla az asztalméret. Az elsőnek van egy pontja ami körül forogna. Ezt ki lehet számolni?
2020. aug. 10. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Matekból jó vagyok, de ezt nem tudom elképzelni.


Lerajzolod mondjuk paintben vagy papírra és elküldöd a fotót?

2020. aug. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A széthajtható tetejű konyhaasztalok így "működnek". Tekintettel arra, hogy nem mindegy a tartókeret mérete sem, eléggé bonyolult képlete lehet. Nem tudom a bútorgyárak/asztalosok milyen képlettel számolhatnak. Lehet, hogy érdemes lenne egy asztalos mestert megkérdezni, hátha "olcsón" elárulja.
2020. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...továbbá: a szétnyitott állapotú stabilitása sem mindegy. Ezért a forgáspont helyét még ehhez is igazítani kell. Ha van otthon egy ilyen konyhaasztalod, egy-két óra ráfordítással (meg egy jókora papírlappal) ki lehet kísérletezni.
2020. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!