Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a neve annak amikor egy...

Mi a neve annak amikor egy adott személy tettére nemcsak aszerint reagálunk hogy mit tett hanem az is számít hogy más tőle fuggetlen személyek megtették e ugyanazt vagy hasonlót vagy egyedülálló eset?

Figyelt kérdés
2020. aug. 12. 08:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem erről a precedens jut eszembe, bár az nem arról szól hogy mások is megtették-e ugyanazt, hanem hogy ők milyen büntetést kaptak érte.
2020. aug. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem egészen erre gondolok jogi példát nem tudok de Gondolom ugyanaz a neve akkor is. de például egy háziorvos kezelése attól is függ hogy azzal a betegséggel hány más ember ment akkoriban( másképp kezel egy adott embert járvány alatt vagy ha ő az egyetlen beteg még akkor is ugyanazok a tünetei). Jog esetében ugyanez úgy tudom problémás egy igazi jogállamban nem fordulhatna elő De ugye nem minden állam jogállam
2020. aug. 12. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem is értem. Egy betegség gyógymódja ugyanaz, akárhányan is kapták el.
2020. aug. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csordaszellem. Tudom, nem ezt várod, de olyan zavaros a kérdésed, hogy más nem jut eszembe. Nem, nem arról van szó, hogy nem értem a kérdést. Ilyen értelemben nincs gond. De aligha van erre megnevezés.
2020. aug. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tömegpszichózis?
2020. aug. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!