Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egyesek...

Miért van az, hogy egyesek olyan jóízűen tudnak röhögni mindenen, míg mások a tényleg vicces dolgokon se tudnak?

Figyelt kérdés
én például nem tudok felszabadultan röhögni...:S
2008. nov. 26. 17:59
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
humorérzéknek hivják
2008. nov. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Talan ilyen fajta az ember, ugyanugy, mint valaki hizekony fajta, valaki pedig semmitol sem tud meghizni.

En pl. annyira tudok nevetni valamin, hogy mar sokszor kellemetlenul jovok ki a szitubol. Es van olyan is, hogy ragondolok arra a szitura amin annyira nevettem, es otthon is elkezdek nevetni rajta. Sokszor nagyon rossz tud lenni, van amikor mondjak, hogy mit lehet ezen a dolgon ennyit nevetni. Nem tudom. Ilyen vagyok, a konnyeim folynak sokszor.

2008. nov. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan szokott lenni, hogy megyek haza a suliból, gyalog, és eszembe jut valami hülyeség, alig bírom visszafogni a nevetést xD általában hülyének néznek Én meg ránézek és nevetek tovább.. xD borzasztó tud lenni amúgy... de az ismerőseim körében megszokott, hogy mindig nevetek :)
2008. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az alaptermeszettol fugg,pl.nalunk a noverem komoly,nem mosolyodik el barmin,de azert erti a viccet es neha nagy komolyan olyanokat mond hogy szakadunk meg a rohogestol,en pedig allandoan szorakozok mindenen,a munkahelyemen is csak akkor van csend ha en hianyzok.Es persze a lelkiallapottol is fugg.Nem utolso sorban pedig...es ezzel nem akarok senkit megbantani egy icipici kultura is.Pl. van egy munkatarsnom,akiegy kis eldugott falubol jott,par osztalya van es nagyon kell vigyazzunk mit beszelunk mert hamar megharagszik.
2008. nov. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó válaszoló! Megkérdezhetem hol/mit dolgozol? :)
2008. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%
/nem városra gondoltam, mielőtt túl "magán" lenne a kérdés/
2008. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert fontos ez?Az illeto holgy takarit en munkatarsnak nevezem es nem nezem le emiatt,csak az a baj hogy nem erti a viccet,ezert vigyazunk is hogy ne sertsuk meg.
2008. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen
2020. aug. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!