Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy törlitek ki hátul ,kicsit...

Hogy törlitek ki hátul ,kicsit belenyomjátok a papírt és úgy?

Figyelt kérdés

és már nem olyan higénia érzetem van,mint rég.

Meg kell mosnom ott nagydolog utánn mert nemtom kitöröllni normálisan.csíkozok.


2020. aug. 13. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy: használhatsz nedves (babapopsi) törlőkendőt. Ezt viheted olyan helyre is, ahol nincs mód alsó mosakodásra, vagy éppen nincs bidé.
2020. aug. 13. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1,igaza van, köszönöm szépen.
2020. aug. 13. 06:44
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

A törlőkendőt nem ajánlom mert nem környezetbarát és bár azzal hogy terjed a személyi higiénia ugyan javul de az emberek nem lesznek értelmesebbek és sajna nagyon sok az olyan kretén aki még ezt is képes lenne a vécébe dobni pedig a java műanyag.


Én simán papírt használok és van nálam mindig fél liter víz és tusfürdő. A papírra nyomok tusfürdőt majd szárazratörlés után mehet a víz majd megismétlem, és kicsit be is nyúlok vele kb 1 centi mélyen.


Ez környezetbarát, és a papír teljesen lehúzható, és nem kell külön kukába dobálni a szaros törlőkendőket...

2020. aug. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 nem tudom, hogy ez milyen százalékukra igaz, de az aldiban pl az egyik nedves törlő az tuti lebomló. de amikor még ez nem volt, akkor is írtam nekik, hogy lebomlik e és arra is az volt a válasz, hogy igen. bár akkor persze kérdés, hogy miért csak az egyiken van ez nagyon kiemelten rajta.
2020. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!