Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Léptél már rá csigára viccből?

Léptél már rá csigára viccből?

Figyelt kérdés
2020. aug. 13. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogsz röhögni, de én félek a csigáktól. Létezik hivatalosan ilyen fóbia, hogy "molluscophobia", mely ezt takarja. Így soha nem szoktam csigák közelébe menni, viszont nem is szoktam őket bántani. Volt többször is, hogy kocsival nem tudtam kiállni egy éticsiga miatt, de inkább gondosan kikerültem a szűk beállóm mentén, minthogy arrébb rakjam. Olyan is volt, hogy megkértem mást, hogy segítse át oda, ahová tart a jószág, vagy csak vártam negyed órát, nagyjából annyi időbe telt neki átmenni keresztbe a beállómon. Egyébként alsótagozatban a fiúosztálytársaim viccből buzerálták a csigákat, és volt is ebből balhé, de itt, a közvetlen környezetemben senki nem bántja ezeket a szerencsétlen jószágokat.
2020. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet SOHA nem tennék!
2020. aug. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Én egyszer -véletlen- léptem rá eső után sötétben.

Egy fájdalmas reccsenéssél tört össze szegénykém.

2020. aug. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szándékosan nem gonoszkodom állatokkal - azt az esetet kivéve, amikor élősködővel kell felvennem a harcot, - ott viszont nem sok kedvem van viccelni. Vannak káros és hasznos csigák egyaránt, de nem szoktam csigákat piszkálni, - kedvtelésből, meg pláne, hogy nem.
2020. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2020. aug. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%
Mi lehet abban olyan vicces, hogy csóri csiga, ami nem tehet semmiről, összetörik, és kilapul?
2020. aug. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na ja.
2020. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!