Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ortopedián dolgozott ismerősöm...

RaptorNF kérdése:

Ortopedián dolgozott ismerősöm és az ott véletlenül le ejtett vagy elhasznált protéziseket gyűjtötte és nekem ajándékozta azokat. Tud e valaki esetleg olyan helyet ahol ilyeneket felvásárolnak?

Figyelt kérdés

#protézis #Felvásárolni
2020. aug. 13. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen választékosan tolvaj még nem keresett orgazdát.
2020. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom mennyire vagy jártas a protézis műtétekben.

De például egy revízió során a régi protézist kiveszik es megy a kukába mert mashoz nem szabad már felhasználni.

Vagy például pozicionálás során is előfordul olyan hogy az orvos kezéből ki esik a protézis es meg sérül ilyenkor azbis kuka lenne.

Vagy haza viszik akik gyűjtik.

Attól hogy valamihez te nem értesz meg nem lesz tolvaj valaki.

Majd ha tudod hogy hogyan működik a dolog akkor lehet gyanusitgatni....

2020. aug. 14. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

Vaterán láttam ilyeneket árulni:

[link]

2020. aug. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érdekes, abban a kórházban, ahol én dolgoztam, az ilyesmi hazaviteléért fegyelmi majd elbocsájtás járt. Vagy újra hasznosítható, ebben az esetben az eltulajdonítása lopás, vagy hulladék, ebben az esetben szigorúan megsemmisítendő, mint minden orvosi eredetű hulladék.
2020. aug. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!