Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utána olvastok, utána jártok...

Utána olvastok, utána jártok ha valamit nem tudtok?

Figyelt kérdés
Velem pl volt már olyan kellemetlen helyzet hogy számítógépen kellett segítenem valakinek, vagy facebookon valamit beállítani, de nem tudtam segíteni mert úgymond nem értek hozzá, de nem is nagyon olvasok utána, max ha úgy van akkor fel teszem itt kérdésnek az oldalon. Ti utána jártok ha kérnek tőletek segítséget? Sikerül is megoldani?
2020. aug. 14. 14:22
 1/4 anonim válasza:
Én mindennek utána járok, még az számomra ismeretlen szónak a jelentése után is utána járok.
2020. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nagyon kínosnak érezném, ha tudnám, hogy fél perc alatt utánaolvashatnék valaminek, de inkább lusta paréj módjára másokat ugráltatnék.
2020. aug. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szégyen ha nem tudsz valamit, csak az ha mondjuk hülyeséget mondasz mert itt-ott azt hallottad, és úgy állítod be mintha tények lennének.

Mindig utána olvasok, és gyakorlatilag naponta eszembe jut valami. Ma már sok minden egy kattintás van, csak érdemes kiszűrni hogy milyen helyen olvasol nehogy téves infóhoz jussál. Sokszor már csak azt hiszem el amikor még jelölnek forrásként pl szaklapokat, vagy szakembereknek a saját honlapjukat nézem, pl videó formájában nyilatkozik valaki az is hitelesnek tartom. Se pletykaoldalaknak nem hiszek, se olyan blogoknak ahol nem jelölik meg a forrást, mert ezzel az erővel én is írhatnék bármit.

2020. aug. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem rengeteg dolog eszembe jut, ami érdekel, aztán mikor lehetőségem lenne utánanézni, mindig elfelejtem :). Ha felírnám az segítene nekem, de természetesen nézz utána mindennek, ami eszedbe jut!
2020. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!