Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki a kerítés mellet...

Ha valaki a kerítés mellet hegeszt bármit, akkor nem lenne kötelessége megakadájozni hogy az ívfénybe bárki óvatlanul belenézzen?

Figyelt kérdés
Épp kutyát sétáltattam, amikor valaki pont akkor kezdett el hegeszteni. Kb 4-5 méterre lehettem, de még úgy is borzasztóan vakított.

2020. aug. 14. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Kellene,de nem teszik ne nézz bele ennyit tehetsz .
2020. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Szólni kell érte, lehet hogy károsodott a látásod.
2020. aug. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pillanatra belenézett, akkor vélhetőleg nem károsodott, mert azt ezer és ezer serdülő megteszi az iskolában. Valamivel hosszabb időn át belekuksizva is először inkább csak kötőhártyagyuszija lesz az embernek - ezt az ezer és ezer serdülőnek a harmadrésze tapasztalja meg. kik még mindig nem vakulnak. Aki még ennél is tovább néz bele... Ő nem tudta, hogy nem szabad belenézni. Ezzel azért nem sokat lehet ágálni egy érettségizettnek.
2020. aug. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem közvetlen néztem bele, hanem pont akkor állt neki hegeszteni amikor arra jártam.

Utána persze eltekertem a fejem a másik irányba.

2020. aug. 14. 22:59
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na persze...megakadályozni.. azt hogy TE ne nézz bele.(?) építsen talán köré 1 barikádot hiszen bárki jöhet, bármerről.

A Napba is ha te bele nézel a strandon fekve , takarja el neked valaki a szemedet.

Bele pillantástól meg nem nem fogsz megvakulni.

2020. aug. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!