Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc kategóriátok...

Mi a kedvenc kategóriátok nektek itt? Jól haladtok a szintekkel? Hagyasak vagytok? Lehetséges elérni az 5 ös szintet?

Figyelt kérdés
2020. aug. 15. 13:31
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
És az mire jó?
2020. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy lehetséges, csak 180 napos regisztráció kell hozzá. Én most 4. vagyok, már csak ennyi hiányzik az 5.-hez, szóval majd valamikor december környékén érem el.

Kedvenc kategóriám meg nincs, a főoldalt végignézem, aztán arra reagálok, amire tudok/érdemes.

2020. aug. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2-esnek.

Más lehet a mérce. Én már legalább 4 éve regisztráltam. :)

Amúgy meg nekem nem fontos, hogy milyen kategória.

Van, mikor kikapcsolódásnak nézek be a honlapra.

De legtöbbször fontos információt keresek.

2020. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Otos vagyok, szoval lehetseges, ott vannak a kriteriumok. Nincs amugy kedvenc kategoriam, a fooldalt bongeszem aztan belepek a felnott kapcsolatokba, az nincs a fooldalon. Amugy a munkahelyek / kollegak kategoriat szeretem, ha mindenkepp valasztani kell.
2020. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

5-ös szintű vagyok.

A közoktatás/tanfolyamok a kedvenc kategóriám.

2020. aug. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem csak úgy érhető el az ötös szint, ha semmilyen véleményekkel kaocsolatos témába nem válaszol az ember. Mert hiába ír jót az ember, a szerint pontozzák le, hogy ők mit gondolnak.


Szóval ha az a kérdés, hogy mi a kedvenc fagyid és beírod, hogy a sárgadinnye akkor le fognak pontozni, mert nekik nem az.


És így nem lehet elérni a 70% hasznos választ. Nyilván a vallás, politika, szex stb helyeken hozzászólva még kisebb az esély.


Szóval én úgy látom, hogy csak nagyon tudatosan eldöntve, hogy hol válaszol az ember lehet meg az 5.

2020. aug. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedvenc kategóriám, mert elég sok minden érdekel, ezért a legtöbb kategóriában lehet velem találkozni, ha viszont mégis választanom kell, talán a zenét mondanám. Jól haladok a szintekkel, bár őszintén nem tudom pontosan hogy ez másnak miért fontos. Az ötös szinten vagyok. Ebből kifolyólag igen, lehetséges elérni, de ahogy azt előttem is mondták már, elég nehéz, mert szubjektív vélemények miatt is lepontozhatnak.
2020. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!