Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bunkóság temetőbe pisilni?

Bunkóság temetőbe pisilni?

Figyelt kérdés

2020. aug. 15. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Aljasság.
2020. aug. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
83%
pfhuu hát attól függ ha nagyon nagy a temető és nem a szélén vagy hanem a közepén semmi bokor sehol és nagyon kell akkor senki se hugyozna be max aki nagyon keresztény/keresztyén attól még bunkóság volt :D
2020. aug. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nem. Egyszer egy olyan emberrel voltam a temetőben, aki nagyon sokat tett a sírkert rendbetételéért. Egyszer csak félre vonult azzal, hogy ő most elmegy pislantani egy bokorhoz. Nyilván ha lehet, akkor ne ott tegyük, de ha menni kell, akkor menni kell...
2020. aug. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Becsapós kérdés mert a Farkasréti temetőben van rendes mosdó de a Fótiban nincs
2020. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden temetőben van WC, legalábbis a budapestiekben van.
2020. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5


Vidéken más a helyzet. Fehérváron a köztemetőben van csak WC (a bejáratnál), a többiben max. Toi-toi. Azok meg nem valami higiénikusak. Az egyikben ráadásul sikerült egy gödör fölé tenni a mobilwc-t, szóval ha bemész, elkezd imbolyogni, én nem kicsit féltem, nem lett volna jó felborulni.

2020. aug. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kívülről befelé? Mert hogy ezt kérdezed. Ha a temetőben van illemhely, akkor használd azt.

Egyébként mindenhol bunkóság erdőn, mezőn, akárhol.

Egy sok órás gyalogtúrán előfordulhat, hogy rákényszerülsz. De egy temetőlátogatást felnőtt ember kibír vizelés nélkül.

2022. jún. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amíg nem egy sírt pisil telibe, addig szerintem nem az.

Nem minden temetőnél van wc.

Vagy ha van, megesik hogy csak x órára van nyitva.

2022. jún. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!