Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy többjátékos könyvön...

Egy többjátékos könyvön dolgozunk amihez segítséget szeretnénk kérni! Szerintetek mennyire jó ez az ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Barátaimmal egy könyvön dolgozunk, amit ketten lehetne "végig vinni", olyan lenne, mint valami szabadulószoba, ahol a két embernek együtt összeműködve kellene a különböző rejtvényeket, feladatokat megoldani.


Egyenlőre egy demót szeretnénk készíteni hogy mi is meglássuk mennyire jó ez a megoldás.


Ehhez kérnénk segítséget, hogy milyen típusú feladatokat tudnánk a könyvbe írni, amik kiküszöbölik azt a problémát, hogy a könyvön belül nem látsz, nem úgy, mint például egy videójátékban.


Amiket eddig kitaláltunk:

Labirintus

Bújócska valami elöl elbújni a másik játékos pedig az instrukciókat adja, hogy merre menjen

kémcső: Egy adott folyadék összeállítása

Egy megfelelő tárgy megtalálása (forma szín lenne megadva) időre menne



2020. aug. 18. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:

"Egyenlőre egy demót szeretnénk készíteni hogy mi is meglássuk mennyire jó ez a megoldás."


Akkor készítsetek egy demót még mielőtt túl nagy energiákat feccöltök bele. Nem tudom mit értesz a könyv formán, de nekem az már eleve gyanús. Nem véletlen, hogy a társasjátékok társasjáték formában vannak elkészítve, nem pedig könyvben.


Ezen kívül ha csak ketten lehet játszani az nagyon gyorsan unalmas lesz. Olyan játékot csináljatok ami 2-6 fővel is játszható különben a kutya nem fogja venni.

2020. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Értem az elképzelést, de sokat kell még agyalni ezen, hogy egy működőképes, izgalmas szórakozást biztosítson. Szerintem jó az alapötlet, de valóban jobb lenne ha több játékos is részt tudna venni. Tovább ötleteket azért nem fogok írni neked, mert én is társasjátékokat tervezgetek és a gondolataimat a saját játékaimba szeretném beépíteni. Apropó, egy jó tanács! Teljes mértékben jó szándékból írom ezt neked! Egy ötletet, legyen az bármilyen típusú nem szabad egy ilyen helyre kiírni. A rossz kritika elveheti a motivációt és hidd el, egy függőben maradt ötlet, ami soha nem készült el nagyon rossz érzést kelt. Valamint ha valakinek megtetszik minden lehetősége megvan rá, hogy ellopja. Egyszerűen csak elveszi, előbb megteremti, mint te és még a lehetséges sikert is elorozza tőled. Visszatérve a tárgyhoz, az ötlet jó, egészen biztosan tetszeni fog valakiknek ha elkészül, csak szánjatok rá energiát és addig változtassatok amég tökéletes nem lesz! Sok sikert!
2020. aug. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!