Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudom elkérni az e-személy...

Hol tudom elkérni az e-személyimhez tartozó kódokat?

Figyelt kérdés
Az új munkahelyemen szükségem lesz az e-személyimre egy online program használatához. Amikor tavaly megkaptam a regisztrációs kártyával együtt, ha jól emlékszem nem regisztráltam csak eltettem a papírt és a kártyát valahova. Azóta költöztünk, most végképp nem találom. Ma felhívtam az ügyfélkaput, ahol a hölgy azt mondta nekem, ha nincs meg a kártya és nincs meg a kód, nem tudok csinálni semmit. Na nost ezt én nem hiszem el, hogy ha elhagyom, komolyan nem tudok az ügyfélkapun érdeklődni??? Szükségem lesz a kódokra a munkámhoz.

#ügyintézés #ügyfélkapu #regisztrációs kód #Elektronikus személyi igazolvány #E-személyi kódok
2020. aug. 19. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia van valami fejlemény?


Nekem sincs meg a kodkàrtyàm!

Igy tudnak ügyfelkaput csinàlni?

2020. aug. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen. Bementem az ügyfélkapuba és a 6 számjegyű kódomat tudták megváltoztatni. Azt mondták mivel a regisztrációs kártyám elveszítettem, a hozzá tartozó pin, puk kód stb szintén elveszett. Üdvözlet 2020-ban!
2020. aug. 30. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Szoval ha bemegyek szemelyesen kapok 6 jegyü kodot?

Csak mert 11 karakterröl ir az oldal amikor az ügyfelkapura regisztralnék. Kell a szemelyi szam meg 11 karakter regisztracios kod.


De akkor bemegyek szemelyesen.


A pin puk kod remelem nem kell majd sehova. Azt sem tudom az mire lenne jo.


Gondolhattak volna arra hogy potolni is lehessen. Mi ez màr ha elhagyod akkor igy jartal?

Egy vicc

2020. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy igenyelek uj szemelyi igazolvanyt mintha elhagytam volna, aztan meg van oldva az uj kodkartya
2020. aug. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, így van. Újat kell igényelni ebben az esetben. Csak ezt lehetne kevésbé köeülményesen szerintem.
2020. szept. 1. 22:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm!!:)☺
2020. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!