Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi lehetne belőle?Innentől...

Mi lehetne belőle?Innentől elhatároztam ha nincs lámpa a zebránál,nem nézek körül hanem megtorpanás nélkül megyek akkor is ha a kocsi átakarna menni előttem.

Figyelt kérdés
Ha elüt kit büntethetnek meg?Úgy tanultam,enyém az elsőbbség ha nincs zebra és nem is fogok megállni,sőt rá is kiáltok a másikra hogy állj meg,nekem van elsőbbségem.Azért döntöttem így mert sokszor még a zöldön is átmennek előttem pofátlanul.Életemet tettem fel,h megmutassam nekik mi a szabáj és nem fogok megállni akkor sem ha el akar ütni!!!!
2020. aug. 20. 23:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért érdemes meghalni...
2020. aug. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Temetés vagy kórház, jó esetben maradandó károsodás nélkül.
2020. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Shai-Hulud ***** válasza:
87%
A gyalogos társadalom saját halottjának fog tekinteni.
2020. aug. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyalogos az úttestre akkor léphet, ha meggyőződött annak veszélytelenségéről.
2020. aug. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mutasd meg nekik! -Egy levegővel két idiótát is kivonsz a társadalomból...
2020. aug. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szokták mondani, hogy nem mindegy hogy az okos hülyéskedik vagy a hülye okoskodik. Ha már mindenképpen példát akarsz statuálni, nem árt ha tisztában vagy azzal hogy amit csinálsz az jogos és törvényes - mert ekkor csak vétkes fél, és döntenek a javadra. A kérdésben leírtakban nincs igazad, így erre való hivatkozásod sem lesz valid = nem leszel vétkes fél. Sima kamikaze gyalogos leszel akit megbüntetnek, ha túléli.
2020. aug. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már mêr büntetnének meg??!A zebra a gyalogosoké,ha zöld van és ha nincs lámpa neeem????
2020. aug. 21. 15:37
 8/11 A kérdező kommentje:
Miért az autósoknak adtok igazat????!!!!!!!
2020. aug. 21. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"21. § (6) A gyalogos az úttestre akkor léphet, ha meggyőződött annak veszélytelenségéről. Az úttestre váratlanul nem léphet, köteles az úttesten késedelem nélkül átmenni és tartózkodni minden olyan magatartástól, amely a járművek vezetőit megzavarhatja vagy megtévesztheti."

2020. aug. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én mivel tévesztem meg azzal H átmegyek határozottan?????
2020. aug. 21. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!