Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért jut az eszébe állandóan...

Miért jut az eszébe állandóan ugyan az a hely?

Figyelt kérdés

Egyszer egyik barátommal elmentünk egy régi épülethez. Volt rajta pár graffiti, de semmi különös. Chilleztünk ott egy picit majd tovább mentünk. Azóta állandóan eszébe jut az a hely, és állandóan vissza akarok menni oda. Nem tudom miért. Nincs valami ötletetek hogy miért?

Lehet hülye kérdés, de tényleg érdekelne hogy mitől lehet ez



2020. aug. 22. 22:50
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elnézést az autokorrektor mindkét helyen kijavította az "eszembe"-nt "eszébe"-ntre
2020. aug. 22. 23:03
 2/11 anonim ***** válasza:
Talán valami olyan történt ott, ami nagyon tetszett, vagy megfogott a hely szépsége, vagy akivel ott voltál! :)
2020. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Egyedül szeretnék vissza menni így a másik ember ottléte kizárva. Történni nem történt semmi csak simán üldögéltünk. A hely sem volt túl különös csak egy tipikus lerobbant hely...
2020. aug. 22. 23:09
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valami tudatalatti dologra tudok csak gondolni. 1es vagyok
2020. aug. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tetszett neki,hogy nyugis a hely.
2020. aug. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt hasonló. Régebben gyakran jártam a Karolina úti apartman felé (bent sosem voltam) és mindig megbámultam a kapun lévő, nőalakot formázó emblémát. Aztán valamiért leszedték onnan és azóta is hiányzik. Igazából azt sajnálom, hogy nem fotóztam le. Én sem értem, hogy mi fogott meg ebben ennyire. Talán az, hogy már hozzászoktam. Neked is azt tudom javasolni, hogy menj vissza és csinálj a helyről néhány fotót, mielőtt lebontják, vagy épp kipofozzák és akkor már nem lesz ugyanaz a feeling. :)
2020. aug. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát a régi épületeknek van ilyen hangulatteremtő hatása. Melyik épület volt az ?
2020. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért nem mész vissza?

Egyébként hol van?

2020. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A nagyszüleimnél van vidéken, de a nagymamám nagyon félt csak barátokkal engednek el odáig.
2020. aug. 26. 09:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Ma lementem arra a helyre a nagypapámmal. Jó volt de nem az igazi,úgyhogy holnap újra visszamegyek de ezúttal egyedül
2020. aug. 30. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!