Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a legjobb...

Hogy felejtsem el a legjobb barátnőm aki ma azt irta felejtsük el egymást? És egy hónap múlva lett volna 1 éve a legjobb barátnőm. Nagyon sokat játszottunk együtt és mindennap beszéltünk.semmit se csináltam. Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2020. aug. 23. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kitartást.

1 év viszonylag "semmi". Nagyon sokan átesnek ezen, én egy 12 éves barátságot tudhatok magam mögött.

Sajnos megy tovább az élet. Ha még fiatalabb vagy, akkor gimiben, egyetemen lesznek új barátaid, és ezek álltalában örökre szólnak

2020. aug. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
63%

Ha a legjobb barátnőd írja, hogy felejtsd el, akkor azt nem kell komolyan venni.

Nyilván csak hirtelen felindulásból írta.

Majd megbeszélitek és (mivel, a legjobb barátnővel mindent meglehet és mindent meg is lehet beszélni).

Tehát, ne parázz!

Kifogtok békülni.

2020. aug. 24. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Miért írta? Ha valamin összevesztetek, megtudjátok beszélni. Lehet kicsit "pihennetek" kell és miután lenyugodtatok átbeszélni minden problémátokat.

Én egy 8 éves barátságot zártam le, de az nem volt olyan egyszerű szakítás hogy "felejts el". Biztos nem gondolta komolyan ;)

2020. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat sokat segitettetek
2020. aug. 31. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!