Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudna segíteni valaki, hogy...

Tudna segíteni valaki, hogy mi ennek a stílusnak a neve és hogyan lehet ilyen stílusban rajzolni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. aug. 24. 17:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Semi-real stílus (azaz félig realisztikus és félig cartoon).


Ha már tudsz realisztikusan rajzolni, akkor könnyen eltudod sajátítani ezt a stílust. Anélkül nem igazán fog menni.

2020. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbálj meg először lemásolgatni ilyen rajzokat, ha kreatív vagy nem kell teljes mértékben lemásolni, csak az alap dolgokat pl szem, ajak, fej alak stb. Utána próbálj meg egy embert lerajzolni pl. A barátodat/barátnődet, vagy akár a kedvenc énekesedet :) pár hét alatt, ha minden nap rajzolsz és már azért vagy egy alap szinten a rajzolás terén, akkor szerintem el tudod sajátítani.

Ja és köszi, hogy kiírtad ezt a kérdést, mert eddig ezt a stílust nem ismertem, és eléggé bejön :D szóval lehet én is megpróbálkozok majd vele. SOK SIKERT! ❤️☺️

2020. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!