Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti milyen dekorációt...

Fiúk! Ti milyen dekorációt vitettek középsulis kollégiumba? (Csak azért kérdem, mert nekünk vinni kell vmit és nem tudom hogy mit vigyek dekorációnak..)

Figyelt kérdés

2020. aug. 24. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy érted, a szobádba, vagy magába a kollégiumba?
2020. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem. A szobába gondoltam.
2020. aug. 25. 06:45
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát, vihetnél posztert, zöld növényt (ha szereted & gondozod), albumot-könyveket. Ez attól is függ, hogy neked milyen hobbid van (zene rajongó = lemezek, hangszerek, vagy ezek utánzatai, sci-fi /világűr "őrült" = Galaxis poszter, az adott sci-fihez kapcsolódó falvédő, egyéb "apróságok, utazni imádó = térképek, földgömb, képeslapok, spirituális = zen szentély, füstölők <már ha a szobatársad is beleegyezik ez utóbbiba>, sportos = mezek, zászlók, sportszerek, stb.), vagy milyen típusú suliba jársz, és mit engednek meg. Olyan kisebb, vagy nem túl nehéz polcszekrény, ami lehet akár térelválasztó is. Szőnyegek, takaró, díszpárna... csak a kreativitás az, ami határt szab.


A Pinteresten lehetnek még ötletek - esetleg.


[link]


[link]

2020. aug. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél egy növényt, ami nem nagy :)
2020. aug. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

Milyen "kell"? Mi az, hogy konkrétan "kell"? Te lax ott.

Amúgy ragaszd teli ilyen magazinos poszterekkel, meg nem is fontos feltétlenül , hogy csak poszterek legyenek benne. Szép színes a többi cikk is.

Én amúgy lány vagyok.

2020. aug. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!