Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hegedűt válasszak?

Milyen hegedűt válasszak?

Figyelt kérdés

Fél éve fogtam először hegedűt a kezemben, viszont a zene számomra egyáltalán nem ismeretlen. Zongoráztam sokáig, citerázok, ezért átlaghoz képest szerintem elég jól haladok megvannak az alapismeretek, a zeneelmélet is és szeretnék venni egy saját hangszert. Olyan érdekelne, amit 5-6 évig nem kell cserélni, később se akadályozzon a fejlődésben, tehát inkább kiadok több pénzt most, mint egy nagyon kezdő hangszerre kevesebbet, amit 1-2 éven belül le kellene váltani. Ha tud valaki jó minőségű,használt hangszert, azt is szívesen megnézem. 100-150.000 forint környékén gondolkodtam, remélem nem kell nagyon ráfizetni:)

Köszönöm a segítséget!:)



2020. aug. 26. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!