Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen hasznos dolgot lehet...

Milyen hasznos dolgot lehet csinálni papír hengerből?

Figyelt kérdés
Linóreumoztunk és járt hozzá pár méter papírhenger kb olyan 1cm vastag fala van ,15cm átmérő, sima felület, és elbír több mint 100kg-ot. Vétek lenne kidobni és panelban nem lehet eltüzelni. A virágcserép már eszembe jutott.

2020. aug. 26. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi az ilyen csöveket a kisállathoz használtuk fel, tudott benne bújócskázni.

Bár nem tudom hogy panelban mennyire van állatod.

2020. aug. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van egy cicám de már nagy cica pedig imádja a dobozokat. Nem fér bele vagy ha mégis beleszorul. Rágcsálót meg nem tartunk mert nem jött be a családnak pedig volt pár. Nem tudom mit lehet vele kezdeni de majdnem hogy sajnálom kidobni. Pedig szemét! Annyira masszív hogy ráraktam 2 székre ráültem és elbírt.
2020. aug. 26. 23:35
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy 80 cm-es darabot lábtartónak használok, folyton gurigázom vele az asztal alatt :)
2020. aug. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A lúdtalpat gyógyítja de nálunk nem igazán ülünk.sajnos ez se tetszik.
2020. aug. 27. 07:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár ötlet:

[link]

2020. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amiről a fentit megnyitottam, azokat pont nem találtam meg a már linkelt oldalon:

[link]

2020. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Papír hulladék lett belőle.
2020. szept. 1. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!