Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Láttátok tegnap este az égen?

Láttátok tegnap este az égen?

Figyelt kérdés

Augusztus 26. este 23:20 körül (1-2 perc plusz-mínusz) egy nagy narancssárga tűzgömb jelent meg az égen, széles, de nem hosszú csóvával. Olyan volt, mintha egy űreszköz térne vissza a légkörbe. Nem villódzott, egyenletes narancssárga fénye volt. A csóvája amőbaszerűnek, plazmaszerűnek látszott. Laposan, hosszan ment az égen, sokkal lassabban, mint egy hullócsillag. Sajnos a környező házak hamar kitakarták, 5-6 mp-ig láttam, de azalatt nagyon masszívnak tűnt.

Budapest, Kispest felett láttam.



2020. aug. 27. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos nem láttam. Szép volt?
2020. aug. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én Augusztus 20-án láttam egy hasonló dolgot, de az el is égett és egy füst csíkot hagyott maga után, tehát betudtam egy tüzijátéknak :D

Budapest, Bartók Béla út

2020. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Augusztus 23-án láttam valami furcsát, épp hoztam fel a szánkót a pincéből mondván kipróbálom jó e még valamire, akkor véletlenül felnéztem az égre és sok apró kristály cukorra emlékeztető kis pöttyöt véltem felfedezni. Az első reakcióm az volt hogy lenyalom őket onnan. El is indultam pincébe felhozni a létrát de úgy gondoltam mivel amúgy is ki akartam próbálni a szánkót mi lenne ha azzal csúsznék le a lépcsőn. Neki is leselkedtem de túl nagy lehetett a lendület mert körülbelül a felénél felborultam. Azóta nagyon fáj a lábam.
2020. szept. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as WOW
2020. szept. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 az nem kristálycukor volt, hanem a napi kokóadagod.
2020. szept. 3. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Az vesse rám az első követ aki nem borult még fel szánkóval a lépcsőn.
2020. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Valójában én még sosem borultam fel szánkóval lépcsőn. Mehet a kő?
2020. szept. 3. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdekel valakit eladó szánkó most itt pont van hó?
2021. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!