Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vettem egy Ars Una kulacsot,és...

Odin-15 kérdése:

Vettem egy Ars Una kulacsot,és találtam benne egy "Ne edd meg" feliratú kb 6 centis papírféle zacsit amiben kisszemű "cucc" van, ez egy víz szűrtő vagy valami más?

Figyelt kérdés

2020. aug. 27. 15:02
 1/3 anonim válasza:
100%
A levegőből a párát hivatott magábaszívni. Nem párásodik, penészesedik be tőle szállítás és tárolás közben a kulacs.
2020. aug. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Silica gel

"A szilika gél egy szilícium-dioxid (szilika) amorf és porózus formája, amely váltakozó szilícium- és oxigénatomok szabálytalan háromdimenziós keretéből áll, nanométeres üregekkel és pórusokkal. Az üregek tartalmazhatnak vizet vagy más folyadékokat, vagy gázzal vagy vákuummal megtölthetők. Az utóbbi esetben az anyagot szilícium-dioxid xerogelnek nevezik.”

Ha összegyűlik pár zacsi, sok mindenre fel lehet használni:

[link]

2020. aug. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi:)
2020. aug. 29. 10:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!