Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Furcsa álom, td valaki valamit...

Furcsa álom, td valaki valamit erről?

Figyelt kérdés

Legutóbb csak pár hónapnak éreztem, viszont most mintha egy év telt volna el alvás közben. Ilyenről semmit nem hallottam, és a neten sem találtam semmit sem. Remélem van köztetek olyan, akk meg tudja mondani mi a fene ez, és hogyan tudnék megszabadulni tőle, mert nagyon megijeszt és még össze is zavarja az időérzékem.


Előre is köszönöm.

Nagyon sokat segíthettek vele.



2020. aug. 27. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont forditva van én ha alszok és nem álmodok semmit akkor nálam az olyan mintha aludtam volna 13 mp-t és 13 mp lett volna hogy reggel legyen. És ha álomban érzed ezt tud hogy norálisan forog az idő. Álomokban sok mindel előfordulhat akár gyorsabb az idő lassabb az idő meg stb. Ez álmoktól is előfordulhat. De nyugi ez a más ,,időérzékelés'' tök normális. Mint mondtam nekem gyorsabban telik.
2020. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*normálisan
2020. aug. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mostmár nem félek tőle annyira és kicsit meg is nyugodtam. Nagyon szépen köszönöm a választ!


De esetleg nem tudod, hogy hogyan kerülhetném el az ilyet? Vagy lehetetlen?

2020. aug. 28. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 Első vagyok én nem tudok rá modszert engem nem szokott zavarni ha nálam gyorsan telik. Engemet inkább az alvási paralizis szokott zavarni néha
2020. aug. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, azért köszi mégegyszer ^-^
2020. aug. 30. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!