Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Írtok olyan címet ami illik...

Írtok olyan címet ami illik ehhez?

Figyelt kérdés

Egy történetet szeretnék írni minden előkészület megvan csak a címet nem tudom kitalálni.

A történet a következő:Egy lánynak meghalt az anyja amikor megszületett rokonához került. 5 évesen sapkát húzott eldöntötte hogy fiúnak öltözve él egészen az érettségiig amikor felfedi mindenki előtt hogy ő lány,elszökik a rokonától(az apja is meghalt).Azután lopott mindent vagy adtak neki végül árvaházba kerül onnan 7 évesen elmegy bentlakásos általános iskolába aztán évek múlva bentlakásos középiskolába megy még mindig fiúnak öltözve.

Ti milyen címet adnátok egy ilyen történetnek?



2020. aug. 28. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
A cím a legutolsó lépés. Előbb írd meg a történetet. Csak így fogod látni, hogy végül melyik az a szó, vagy melyek azok a szavak, amelyek címként a legjobban illenek hozzá.
2020. aug. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képtelenség. Mert abszolút nem kivitelezhető hogy ne tudják a nemét.
2020. aug. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2-es vannak olyan csajok, akik olyan arccal születtek, hogy simán elmennek fiúnak rövid hajjal. Szóval ha az idomaival kezd valamit, akkor szerintem műkődik a történet.

Címnek pedig jó lenne valami olyan szó, amit valaki mondott, és fontos. De ezt tényleg csak a végén tudod megmondani.

2020. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
56%

Milyen színű a szereplő szemszíne?


Tudom apró jelentéktelen részletnek tűnik, de kulcseleme lehetne a történetnek amiről végül felismerik. Nekem, így elsőre ezek lennének az ötleteim:



A kék szemek titka

Önmagamat eltitkolva

Egy másik kezdet



Egyébként jó tanács:Van fontosabb oka miért akar fiú lenni? Ha ezt nem dolgozod ki a történet pocsék lesz, szóval ezen tényleg dolgozz.


Én egyébként író vagyok, ha bármi kérdésed van/ segítség kéne bármilyen történeteddel szívesen segítek

2020. szept. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!