Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Így is ingázhatok?

Így is ingázhatok?

Figyelt kérdés
Lehet nemjó helyen érdeklődöm,de most nagyon nemtudom mi van 😳 szlovákiai ingazó vagyok évek óta itt Magyarországon dolgozom, tervezem, hogy ide költözöm, ezért is csináltattam meg az ideiglenes lakcímkártyát, néha itt maradok sógornőméknél! Csak most azt nem tudom, hogy így hogy megvan a kártyám vagyis még nem küldték el, de a lakcímem szlovákiában van ingázhatok ugyan úgy mint tavasszal? Nemszeretnék itt maradni mivel hosszú távon nyűg se szeretnék lenni senki terhére másodszor a munkám sem szeretném elveszteni amit tavasszal nemsok kellett, hogy elveszítsek! Köszönöm a segítséget 🙏 és mindenki vigyázzon magára!
2020. aug. 29. 12:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!