Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elhagytam a szekrény kulcsomat...

Elhagytam a szekrény kulcsomat. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy nagyobb cégnél voltam nyári gyakorlaton tanulni, dolgozni, mint 9.-es tanuló. Körülbelül a második héten kaptunk egy apró lemez kulcsot egy értékmegörző szekrényhez, amibe tudjuk pakolni a dolgainkat. Ezt a kulcsot a munkás ruhám egyik cipzáros zsebébe raktam. Gondoltam ott lesz a legjobb helyen, hogy még véletlen se vesszen el. Másnap rá a cégnél, az öltözőben kerestem a kulcsot a ruhám zsebébe, de sehol nem találtam. Arra gondolok, hogy lehet anyám pakolt a taskamban és valahogy kiesett a kulcs. Mai nappal elkezdődött újra a gyakorlati oktatás, de éppen felmondani készülök a cégtől, mivel nem érzem azt, hogy megfelelő oktatással tudnának szolgálni. Viszont valószínűleg kérni fogják vissza a kulcsot. Nem tudom mi tevő legyek. Nem várok olyan válaszokat, hogy itt keressem, meg ott keressem, mert már kerestem mindenhol is, de nem akar előkerülni. Mire számíthatok, illetve mennyit kell majd fizetni egy ilyen kulcs elvesztéséért. Tudtommal nincs pótkulcs a zárhoz. Illetve zárt állapotban volt a szekrény, amikor elhagytam a kulcsát. Az utóbbi nem tudom számít-e valamit...

2020. szept. 2. 10:17
 1/3 A kérdező kommentje:
S.O.S
2020. szept. 2. 10:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki kell fizetned, az, hogy mennyit, majd megmondják.
2020. szept. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok... Pár ezer forinton nem fogok én se stresszelni, csak ezeket a helyzeteket nem nagyon szeretem.
2020. szept. 2. 10:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!