Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Titeket vertek már át előre...

Titeket vertek már át előre utalással?

Figyelt kérdés

Engemet sajna átvertek és az lenne a kérdésem hogy ti vissza kaptatok a pénzeteket??

És mennyivel húztak be?


2020. szept. 7. 02:23
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem, mert nem utalok ismeretlennek, es ismeretlen oldalnak se.
2020. szept. 7. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hála az égnek, nekem eddig csak korrekt embereket sikerült kifognom.

Általában mindenhol az előre utalást preferálják, és ha eladni akarok valamit, akkor én is.

2020. szept. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer, azóta nem fizetek semmiért előre, inkább megveszem máshonnan.
2020. szept. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A tesomat igen, azt már te nem kapod vissza. De éveken keresztül mindenféle hülye leveleket azt majd kapsz, ha feljelented. Tesóm már 8 éve kapja a leveleket, most ezért marad el a targyalas, máskor meg másért.
2020. szept. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem sajnos vertek át előre utalásnál. Azóta már PayPal-lal fizetek előre. Így ha nem küldi el az eladó a terméket vagy nem azt a terméket küldi el, akkor vissza tudom kapni a pénzemet.
2020. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az EMAG-on keresztül rendeltünk op. rendszert, amit 2019. decembere óta kézbesítenek.
2020. szept. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!