Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyennek lehetnek a világegye...

Milyennek lehetnek a világegyetemben tőlünk távol élő értelmes élőlények?

Figyelt kérdés
Hogy néznek ki (emberszerűek vagy egészen másmilyenek), hogyan élnek, milyen közösségben, milyen szabályok, szokások szerint, hogyan gondolkodnak a világról, miben hisznek, vannak-e náluk művészetek, tudományok?...

2020. szept. 7. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha elárulod, pontosan melyik bolygón élőkre vagy kiváncsi, kimerítően válaszolok.

.

Addíg semmit, mert nem szeretem, ha a sok lehetséges válaszok egyikét leírom, aztán jön az "én nem erre gondoltam"!

2020. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bármelyik bolygón. Olyan nincs, hogy én nem erre gondoltam. Mindenfélére, mindegyikre gondolok.
2020. szept. 7. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:

"Hogy néznek ki (emberszerűek vagy egészen másmilyenek)"

Is-is.


"hogyan élnek"

Így is, úgy is.


"milyen közösségben"

Mindenfélében.


"milyen szabályok, szokások szerint"

Különböző.


"hogyan gondolkodnak a világról"

Változatosan.


"miben hisznek"

Sokmindenben.


"vannak-e náluk művészetek"

Minden bizonnyal.


"tudományok?"

Valószínű.

2020. szept. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából még azok a tudósok sem tudják, akik ezzel foglalkoznak. Az sem biztos, hogy azok a lények szén alapúak. De ha fognánk tőlük pl rádiójeleket, akkor az biztos, hogy ismerik a rádióhullámokat, és az elektromos áramot, tehát tudomány és matematika lenne ott is.
2020. szept. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet pl hogy energia alapúak, nem is látnád őket..
2020. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
3-as: igazad van, tetszik a válaszod.
2020. szept. 8. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!