Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezhet ez az ember? Állítól...

Létezhet ez az ember? Állítólag Fejér megyében van egy "kalapos ember" és arc nélkül született.Igaz lehet?

Figyelt kérdés
Sztem torzszülött..A gégéjén van egy lyuk ott eszik,iszik,onnan kap levegőt,a fején csak füle van avval tájékozódik.És,hogy akik látták sokkot kaptak.Ez igaz lehet?
2008. nov. 27. 15:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és kalapot hord amivel eltakarja az arcát..És elvileg Kincsesbányán és Fehérvárcsurgón többen látták.
2008. nov. 27. 15:18
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, bár én már semmin sem csodálkoznék.
2008. nov. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
lehetséges milyen részleteket tudsz még róla?
2008. nov. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát,annyit,hogy állítólag egy Fehérvárcsurgói iskolást "kísért" minden nap az iskolába,és a ház előtt várta.Meg egy olyat,hogy Fehérvárcsurgón állítólag van vmi kukoricás,és ott egy ember kért tőle tüzet 3x megkérdezte,de ő egyszer sem válaszolt,és levette a kalapját és semmi nem volt..Mármint arca..És mit akarhat?Bántani esetleg valakit?Vagy mi a célja?
2008. nov. 27. 18:04
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Elnézést kérek, 13 éves vagyok, ezért biztos megkapom, de:

Szerintem az nem lehet, hogy egyetlenegy lyukon át lélegzik és eszik-iszik. Én úgy gondolom, hogy ez lehetetlen, hisz akkor a légcsőjébe önti az ételt?

A másik pedig, amiért biztos, hogy lehetetlen: rágás nélkül, hogy emészt, nyáltermelés nélkül, hogy gurul le a torkán az étel? Vagy előre megrágott ennivalót eszik? Ráadásul hogyhogy nem forrt még össze a lyuk? Szerintem ez csak egy rémtörténet, aminek nincs valós alapja.

Tudom, hogy még fiatal vagyok ehhez, de én vagyok az egyetlen, aki ebben nem látja a logikát?

2008. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is baromság, vagy valami alaptörténetből szépen idáig ferdítették az igazságot.

Az egy testnyílás evés-ivás-lélegzésnek még nem lenne probléma, hiszen a szád is önmagában ellátná a funkciókat. Folyékony tápanyagbevitellel meg elvileg a rágást, nyálat is ki lehet küszöbölni, de az emberi emésztőrendszer hosszútávon nem folyékony tápanyagra van beállva, úgyhogy nem tudom mi az igaz belőle. Az összeforrás kérdését is meg tudnák oldani az orvosok szerintem, de szerintem ez vagy baromság vagy valami részben baromság. Azt meg, hogy teljesen nincs arca, nem tudom elképzelni, max vagy torz, vagy balesetben összeégett vagy valami, de nem hiszem, hogy a feje egy labda két füllel.

2008. nov. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként mi az, hogy bántani akarhat-e valakit, mi a célja? Egy vak, néma, szagokat nem érző, rokkant kit tudna bántani? Célja? Ha eddig nem nyírta ki magát akkor életben maradni, de ha igaz a történet lehet, hogy csak idő kérdése és az ellenkezője lesz a célja.
2008. nov. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszi.:)
2008. nov. 27. 20:40
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem ijeszget senkit szegény örül hogy él egyébként engem is érdekelne hogy még mit tudsz róla ?
2008. nov. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mindent leírtam amit tudok!:)
2008. nov. 28. 20:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!