Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gond, ha nem veszek részt az...

Gond, ha nem veszek részt az egyetemi évnyitón?

Figyelt kérdés
Nem rég tudtam meg, hogy a vírus miatt az évnyitóra is jelentkezni kellett, de már nem fértem be. Az egyetem feltüntette, hogy aki nem fért be, az ne menjen, mert ott helyben nem lehet regisztrálni. Elsős vagyok és az lenne a kérdés, hogy elhangzik ott valami fontos? Vagy csak a szokásos, itt az új év, vírus van(most), stb. Adtak egy youtube linket amin lehetne nézni, de valószínű hogy itthon egy két órás élőt fogok nézni, ahol ül 500 ember, és beszél 1-2.

2020. szept. 7. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem gond ha nem jelensz meg - főleg ilyen időszakban -, ez egy formális esemény, ami csak a tanévnyitót fogalja magában. A beiratkozásod és egyéb tanévkezdéssel kapcsolatos konkrét teendők ettől függetlenek.

Onnantól kezdve hogy nem kötelező esemény és az opcionális keretbe sem fértél bele, nincs is min aggódnod.

2020. szept. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!