Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok egy zombi...

Mit csinálnátok egy zombi apokalipsziskor?

Figyelt kérdés

Hogyan próbálnátok túlélni? Vagy megérné egyáltalán? Csapatba verődve vagy egymagatok? Olvasgattam hasonló kérdést, és van aki útra indulna ... de hova? Annak nem látom értelmét, nem lenne biztonságos. Bezárkózni egy jó alternatíva lenne, és ha elfogy az élelem kimenni szerezni és megint pár hétre bezárkózni, ez élhetőbbnek tűnik. Volt aki elkezdene termelni és önállósodni, de én ezt nem látom reálisnak, hiszen ahhoz nagy terület kellene, sík terepen, azt meg elég nehéz lenne bevédeni, sok lenne a lehetséges gyengepont, nem beszélve hogy mások is könnyen megtudnák támadni. Mit gondoltok?


Persze tudom hogy full fiktív az egész dolog, de csak játszunk el a gondolattal...



2020. szept. 8. 23:21
 1/4 anonim ***** válasza:
már párszor leírtam az én ötleteimet most viszont nem teszem, DE ahhoz hogy te otthon termelj nem kell sík terep stb. paprika, krumpli, stb. simán meg tud nőni egy budapesti lakásban ha oda van rá figyelve.
2020. szept. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én kétlem hogy az folytonos élelmet tudna biztosítani... nem beszélve arról hogy nem terem állandóan hanem időszakosan :D És csak zöldséggel sem lehet jól lakni, semmi tápanyag nincs bennük, krumplival esetleg.
2020. szept. 10. 00:50
 3/4 anonim válasza:
Én fejbe lőném az egész családomat plusz magamat is aztán ujra születek..amikkr már jobb a világ..
2022. szept. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehéz ez a 2022, egyre nehezebb visszaszorítani a zombikat, mindenhol ott vannak.
2022. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!